Mariusz - wokal, perkusja

Moja przygoda z muzyką ma swój początek w roku 1990 wtedy to dostałem swój pierwszy podstawowy zestaw perkusyjny i zaczynałem stawiać pierwsze kroki w świecie perkusji. W między czasie zainteresowały mnie instrumenty klawiszowe, wtedy to zacząłem rozwijać swój słuch muzyczny uświetniając swoim muzykowaniem różnego typu imprezy w gronie rodziny. W 1996 roku rozpocząłem naukę w Szkole Muzycznej oczywiście w klasie perkusji. Na przestrzeni lat kształcenia poznawałem tajniki sztuki muzycznej i techniki grając w orkiestrze dętej, a następnie w zespołach muzycznych. Grając z innymi muzykami staram się, aby mieli oni pełen komfort rytmiczny i ogromną możliwość przekazywania swoich partii w utworach.

Współpraca z innymi instrumentalistami w zespole jest dla mnie bardzo ważna, daję pełne możliwości indywidualnego rozwoju muzycznego.     

W zespole Next mam przyjemność grać z wyjątkowymi ludźmi, którzy kochają to co robią. Rozumiemy się na każdym kroku, bo o to w tym wszystkim chodzi. Śmiało mogę powiedzieć, że w końcu doczekałem się zespołu ludzi z sercem do muzyki. Muzyka jest dla mnie wszystkim i bardzo lubię uświetniać uroczystości weselne, jubileuszowe czy też różnego rodzaju festyny. Cieszę się bardzo że odbiorcy rozumieją żywą muzykę i coraz częściej decydują się właśnie na przeżycie tak wspaniałych chwil w swoim życiu właśnie z zespołem grającym na żywo.